درب اتوماتیک شیشه ای

ما برای ساختمان هایی که در آنجا زندگی وکار میکنیم به دنبال امنیت و زیبایی هستیم. حال آنکه اگر این خصوصیات با ظاهری مدرن نیز قابل دسترسی باشد دیگر چه بهتر! از این رو طراحان اقدام به طراحی و ساخت درب هایی کردند که تمام این قابلیت ها را دارا باشد. درب اتوماتیک شیشه ای حاصل ترکیب هنر و معماری است؛ که امروزه بسیار مرسوم شده است...این دربها کاربردهای زیادی از جمله: مکانهای عمومی، بیمارستان ها، هتل ها، مراکز تجاری و فروشگاه ها دارد. دربهای اتوماتیک شیشه ای دارای انواع گوناگون است که هر کدامشان در مکان های مختلفی بکار می رود. از انواع این دربها می توان به درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی اشاره کرد. این نوع درب برای مکان هایی که عرض ورودی بیشتر نیاز دارند بکار میرود؛ که دارای میکرو کنترل هوشمند و قابلیت تنظیم برای کاربران، قابلیت نصب برای مکان های با عرض 6 متر، قابلیت نصب برای درب های تا ارتفاع 3 متر و سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد میباشد. نوع دیگر این دربها، درب اتوماتیک شیشه ای کشویی است. این نوع درب برای مکان های عمومی، بیمارستان ها و مراکز تجاری و هتل ها کاربرد دارد؛ که دارای سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد، قابلیت نصب برای درب های تا وزن هر لنگه 150 کیلوگرم، قابلیت نصب برای درب های تا عرض 6 متر و همچنین قابلیت نصب برای درب های تا ارتفاع مفید 3 متر هستند. درب های اتوماتیک شیشه ای منحنی نوع دیگری از این درب های اتوماتیک شیشه ای محسوب می شود. این دربها ظاهری زیبا و سازگار با نماها یی از ترکیب منحنی ست؛ که دارای مزایای زیر است.

درب اتوماتیک شیشه ای رامادر

قابل اجرا به صورت دایره، دایره کامل یا بیضی، دارای میکرو کنترلر هوشمند با انواع تنظیمات کاربردی، دارای سیستم ضد برخورد با افراد، قابل اجرا تا وزن هر لنگه 120 کیلوگرم و عرض باز شو 2 متر می باشد. نوع دیگر از این دربها، درب های اتوماتیک شیشه ای لولایی ست؛ که این دربها برای انواع درب های ورودی لولایی بدون محدودیت مناسب است؛ که مزایایی از جمله: بدون نیاز به تعویض درب موجود، دارای سیستم ایمنی ضد برخورد با افراد، کاملا بی صدا و تنظیم اتوماتیک سرعت باز و بسته شدن درب و قابل اجرا بصورت یک لنگه و دو لنگه بودن را دارند. شرکت رامادر نماینده انحصاری زیمرن محصول شرکت دانکر آلمان میباشد. این شرکت امروزه یکی از قطب های صنعت درب اتوماتیک شیشه ای در جهان است. ویژگی های اپراتورهای زیمرن عبارتند از:

1. مجهز به بهترین و پر قدرت ترین موتور درب اتوماتیک دنیا، محصول دانکر آلمان با 5 سال گارانتی
2. مجهز به هنگر های ضد سایش برای طول عمر هرچه بیشتر پکیج
3. سامانه کاملا هوشمند درب اتوماتیک شیشه ای
4. تجهیز به فرایند کاملا مدولار
5. سرعت بالا و قابلیت تنظیم در باز و بسته شدن
6. مجهز به شارژر و باطری برای استفاده در زمان قطع برق تا بیش از 300 مرتبه
7. برخورداری از encoder در موتور، امنیت بیشتر کاربر در هنگام برخورد ناخواسته با درب اتوماتیک
8. بی نیاز از استابلایزر و مقاوم در نوسانات برق شهر
9. اتصال به قفل الکتریکی دو لنگه برای ایجاد امنیت بیشتر
10. مجهز به سنسور های مایکروویو برای شناسایی از جهت رو به رو با برخورداری از زاویه دید تا ارتفاع 4 متر و 3 متر عرض
11. طراحی شکیل با کمترین اشغال فضا برای نصب سامانه درب اتوماتیک شیشه ای
12 دارای ظاهری زیبا و سازگار با هر نوع دکوراسیون
13. امکان نصب انواع سیستم های کنترل تردد و BMs
14. امکان اجرا با انواع فریم های باریک و پهن
15. جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی محیط اشاره کرد. درب های اتوماتیک شیشه ای اجزای مشترکی از جمله: فریم، شیشه، ریل، کاور، نوار دور شیشه، استوپر، تسمه، هرزگرد، غلطک، موتور، کنترل باکس، قفل برقی، ریموت و... هستند که کیفیت هر کدام از این اجزا در کارکرد و قیمت این دربها تاثیر گذار است. شرکت رامادر با هدف جلب رضایت مشتریان محترم و هموطنان عزیز و همچنین با هدف ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات با شما همراه است تا زیبایی و امنیت را به ساختمان های شما به مدرن ترین شکل موجود هدیه دهد.


keywords :
آخرین بروزرسانی : 2021/10/18 08:49 | صفحات : ... 0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - page6 - page7 - page8 - page9 ...